See on tegelikult raskem ülesanne, kui esialgu tunned. Olen oma mõtetest puhkuse teemal siina ka varem kirjutanud - aga igal järgmisel puhkepäeval olen jälle sellesama raske ülesande ees (:
Täna oli tegelikult plaanis sõita Ida-Virumaale, aga kuna üks selle reisi kõige olulisemaid sihtpunkte on täna suletud, lükkus sõit edasi. Tegelikult tänu sellele ongi siis täna täielik puhkepäev.
- Otepää MK etapi jälgimine;
- Solarise Vapianos söömine;
- Raamatupoes uute raamatutega tutvumine;
- Kohvik COCO;
- Õhtul TV1000 Premium ja head filmid.
Suurepärane päev. Homme lähme jooksma; kolmekesi !
Täna oli tegelikult plaanis sõita Ida-Virumaale, aga kuna üks selle reisi kõige olulisemaid sihtpunkte on täna suletud, lükkus sõit edasi. Tegelikult tänu sellele ongi siis täna täielik puhkepäev.
- Otepää MK etapi jälgimine;
- Solarise Vapianos söömine;
- Raamatupoes uute raamatutega tutvumine;
- Kohvik COCO;
- Õhtul TV1000 Premium ja head filmid.
Suurepärane päev. Homme lähme jooksma; kolmekesi !
2 comments:
Mingi error.
1) kui oled pereinimene, siis peaks puhkepäev olema - naine, lapsed, ämm ja kapsamaa
2) kui ei ole pereinimene, siis peaks puhkepäeva tegevused olema suunatud selleks saamisele
Su blogi on üldiselt tore ja mõistlik lugemine, aga see sissekanne on küll selline möhh? efektiga. :)
Pere oli kõigisse tegevustesse kaasatud :)
Post a Comment