Saturday, July 9, 2011

9. juuli

Täna oli väga ilus ja vaheldusrikas päev. Pildid räägivad enda eest:)

Hommik algas NOP-is

Minu tänane hommikusöök:)


Peale lõunat kerkis mere kohale udu - huvitavad vaated tekkisid

Lubatud pilt eilsest - Rävala pst. 2 - Türgi maitseelamused

2 comments:

  1. Anonymous9/7/11

    Pildid räägivad, et päev oli tore ja mõnus =D

    ReplyDelete
  2. Ja see ilus päev jätkub veel loodetavasti mõnda aega:)

    ReplyDelete