Let`s skate
Saturday, July 9, 2011
9. juuli
Täna oli väga ilus ja vaheldusrikas päev. Pildid räägivad enda eest:)
Hommik algas NOP-is
Minu tänane hommikusöök:)
Peale lõunat kerkis mere kohale udu - huvitavad vaated tekkisid
Lubatud pilt eilsest - Rävala pst. 2 - Türgi maitseelamused
2 comments:
Anonymous
9/7/11
Pildid räägivad, et päev oli tore ja mõnus =D
Reply
Delete
Replies
Reply
Andres
9/7/11
Ja see ilus päev jätkub veel loodetavasti mõnda aega:)
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
‹
›
Home
View web version
Pildid räägivad, et päev oli tore ja mõnus =D
ReplyDeleteJa see ilus päev jätkub veel loodetavasti mõnda aega:)
ReplyDelete