Puhkenädala lõpetas 50-minutiline keskmise pulsiga 125 jooksmine. Kui selline trenn veel pühapäeva hommikul teha, on hea enesetunne garanteeritud kogu ülejäänud päevaks. Vähemalt minu puhul on nii, et madala pulsiga lühikesed trennid ei väsita. Pigem annavad energiat juurde.
Tahaks juba joosta kiiremini ! Aga selline Big Guy, nagu ma kiirjooksmise mõttes veel praegu olen, ei saa seda veel niipea endale lubada. Seega siis lisaks trennile endiselt põhirõhk toitumisele - sel nädalal on kaal vähenenud 0,8 kg (:
Minult on viimase nädala jooksul mitmeid kordi küsitud, kuidas ma jõuan tööd teha ja muud elu elada, kui trenne nii palju on. Olen ise tähele pannud seda, et mida rohkem teed, seda rohkem jõuad. Ja kui arvestada, et trennide peale läheb nädalas 10-15 tundi sõltuvalt nädalast, siis selle aja peaks ikka leidma. Samuti annavad trennid energiat juurde, mis lihtsustab kõigi muude asjade tegemist - töös hoiab näiteks tänu sellele tublisti aega kokku. Julgen soovitada omalt poolt kõigile vähemalt 3 korda nädalas rahuliku trenni tegemist - see peaks kogu ülejäänud elu kvaliteeti tublisti parandama !
Tahaks juba joosta kiiremini ! Aga selline Big Guy, nagu ma kiirjooksmise mõttes veel praegu olen, ei saa seda veel niipea endale lubada. Seega siis lisaks trennile endiselt põhirõhk toitumisele - sel nädalal on kaal vähenenud 0,8 kg (:
Minult on viimase nädala jooksul mitmeid kordi küsitud, kuidas ma jõuan tööd teha ja muud elu elada, kui trenne nii palju on. Olen ise tähele pannud seda, et mida rohkem teed, seda rohkem jõuad. Ja kui arvestada, et trennide peale läheb nädalas 10-15 tundi sõltuvalt nädalast, siis selle aja peaks ikka leidma. Samuti annavad trennid energiat juurde, mis lihtsustab kõigi muude asjade tegemist - töös hoiab näiteks tänu sellele tublisti aega kokku. Julgen soovitada omalt poolt kõigile vähemalt 3 korda nädalas rahuliku trenni tegemist - see peaks kogu ülejäänud elu kvaliteeti tublisti parandama !
lahe . aga mida rohkem teed, seda rohkem jõuad. - see ei kehti vist kõigi kohta :)
ReplyDelete