Saturday, May 21, 2011

Pealtvaatajana Maijooksule

Igal aastal on üks laupäev, mis mulle eriti meeldib - see on Maijooksu laupäev. Kui tavaliselt käivad nädalavahetuste võistlustel teised minuga kaasas, siis nüüd saan ma ise minna kaasa elama:) Päris hea vaheldus.

Nagu eelmisel aastal on ka täna väga ilus ilm ja juba varsti saabki hakata Lauluväljaku poole liikuma. Üks osaleja teeb siin juba suurest ärevusest soojendusliigutusi - loodame, et see võhma enne starti juba väiksemaks ei tee:)

Meenutused eelmisest aastast:




2 comments:

  1. Anonymous21/5/11

    Ilm oli täna tõesti supper! Kuidas kaasaelataval läks?

    ReplyDelete
  2. Läks väga hästi. Ületas "treeneri" poolt pandud eesmärki peaaegu 2 minutiga.

    Eks ta ise õhtupoole kirjutab pikemalt:)

    ReplyDelete