Monday, August 15, 2011

Tartu Rulluisumaratoni stardisirge - võimas vaatepilt!

Eile jäädvustati maratoni stardisirge ka videona. Leia siit ennast või tuttavaid ! Kes seekord veel ei osalenud, siis äkki see võimas vaatepilt kutsub järgmisel aastal starti ?


1 comment:

  1. hmm, tegelt ei kutsunud võistlema mind :P
    jään ikka ome lemmiku juurde - jooksmise ja tegelt on jooksumaratonide alguse mulje palju võimsam. ilmselt sellepärast, et ollakse tihedamalt koos aga muidu pole viga, hea kui tehakse selliseid filmivõtteid!

    ReplyDelete