Koos sellega tuli meelde eelmise aasta suve suur kampaania, mis kõlas kuidagi nii: "Euro hinda ei tõsta" ja millega ühinesid paljud rohkem- ja vähemtuntud Eesti ettevõtted; teiste seas ka üks Eesti suuremaid riigiettevõtteid, mis on tänaseks oma hindu kuuldavasti juba lausa 27% tõstnud võrreldes aastataguse hinnatasemega.
Wednesday, September 28, 2011
Hinnad tõusevad - elu läheb järjest lihtsamaks:)
Koos sellega tuli meelde eelmise aasta suve suur kampaania, mis kõlas kuidagi nii: "Euro hinda ei tõsta" ja millega ühinesid paljud rohkem- ja vähemtuntud Eesti ettevõtted; teiste seas ka üks Eesti suuremaid riigiettevõtteid, mis on tänaseks oma hindu kuuldavasti juba lausa 27% tõstnud võrreldes aastataguse hinnatasemega.
ouu jama, talvel läheb kalliks see elamine :P
ReplyDeleteJah, peab varakult raha koguma hakkama:)
ReplyDelete