Kunagi on väga tabavalt öeldud: "Suusata laupäeva hommikul üks Tehvandi 5-ne ja kogu nädalavahetus on rikutud". Arvan ka ise, et see kehtib kõigi kohta, kelle treenitus ei ole väga kõrge, kuna tegemist on väga raske rajaga. Samasuguse efekti saab ka lihtsamalt - tee enda jaoks laupäeva hommikul liiga raske trenn ja võib juhtuda, et pead kogu ülejäänud päevale kriipsu peale tõmbama.
Kuigi tänane trenn oli isenesest väga kerge - ainult 45 minutit jooksmist - läks natuke valesti see, et peale trenni sai veel 3 tundi mööda linna ringi käidud ja kui korraga see väsimus tuli, siis kella 4-st alates võis päeva aktiivsema osa enam-vähem lõppenuks lugeda :)
Enda jaoks hea õppetund - peale trenni tuleb puhata. Kui seda ei ole aega teha, on parem mitte üldse trenni minna sel päeval, sest kokkuvõttes ei tule sellest eriti tore päev - kehv enesetunne, väsimus ... ootus, et see päev juba läbi saaks ja hommik parema enesetundega rõõmustaks !
Kuigi tänane trenn oli isenesest väga kerge - ainult 45 minutit jooksmist - läks natuke valesti see, et peale trenni sai veel 3 tundi mööda linna ringi käidud ja kui korraga see väsimus tuli, siis kella 4-st alates võis päeva aktiivsema osa enam-vähem lõppenuks lugeda :)
Enda jaoks hea õppetund - peale trenni tuleb puhata. Kui seda ei ole aega teha, on parem mitte üldse trenni minna sel päeval, sest kokkuvõttes ei tule sellest eriti tore päev - kehv enesetunne, väsimus ... ootus, et see päev juba läbi saaks ja hommik parema enesetundega rõõmustaks !
![]() |
| Tehvandi suusarada |

No comments:
Post a Comment