Monday, January 24, 2011

Maraton 2011/ 63. päev.

Sel nädalal on fookuses töö. Kuna töörindel on väga huvitavaks läinud ja läheb veelgi huvitavamaks, on trennitegemine lähiajal natuke tagaplaanil, aga kuna treeningplaanid ning trenniskäimine on nii hästi sisse töötatud, siis ükski trenn selle tõttu tegemata ei jää; võibolla ühel päeval jääb peale trenni puhkeaega natuke väheks.

Plaanin lähiajal siin ka ühte oma tüüpilist tööpäeva kajastada ja seda, kuidas trennid nendesse päevadesse mahuvad (: Loodetavasti saab neljapäevast see päev. Kuigi juba ette võib öelda, et töötades enda ettevõttes, olen mingis mõttes nagu koguaeg tööl, samas on tööaeg 100% enda otsustada ja paika panna. Igatahes nii vaimselt kui füüsiliselt on töö minu jaoks vähemkoormav kui oli näiteks ülikoolis õppimine - tagantjärgi vaatan, et sai õpitud ikka palju selliseid asju, mida peale eksamit kordagi vaja pole läinud. Ja kuna see tunne oli juba koolis käimise ajal olemas, et õpin paljusid asju õppimise pärast, oli see vaimselt palju väsitavam periood kui tänane töö seda on.

Tänase treeningpäeva olulisemad osad on olnud väga tugev lumelükkamine ja palju-palju venitusharjutusi. Venitused on minu kõige nõrgem koht peale jooksutrenne; püüan selles valdkonnas pidevalt paremaks saada - treeningkaaslane G aitab siin tublisti kaasa !

No comments:

Post a Comment