Tänase päeva kohta võib lühidalt kokkuvõetuna öelda, et oli üks väga-väga edukas äritegemise päev. Lääne-Virumaal ja Ida-Virumaal. Rakvere, Sillamäe, Kiviõli, ... Virumaal on mulle juba pikemat aega meeldinud käia. Miks ? Kliendid on sõbralikud ja asju on lihtne ajada. Samuti on tee Tallinnast Narvani väga hästi sõidetav, minu jaoks on see lihtsam kui Tallinn-Tartu-Võru tee.
Tänane tööpäev oli tõeliselt sportlik - natuke peale kella 8-t juba Rakveres, igas tunnis üks kohtumine ja nii tööpäeva lõpuni välja. Iga kohtumise vahel järgmisesse kohta sõitmine. Vahelduseks tervislikud söögid Sillamäel ja vanaema juures. Selliste päevade korral on minu jaoks peamiseks väljakutseks normaalne toitumine; et ei läheks kergema vastupanu teed ja ei sööks midagi kiiresti. Täna siis õnnestus.
Tänane tööpäev oli tõeliselt sportlik - natuke peale kella 8-t juba Rakveres, igas tunnis üks kohtumine ja nii tööpäeva lõpuni välja. Iga kohtumise vahel järgmisesse kohta sõitmine. Vahelduseks tervislikud söögid Sillamäel ja vanaema juures. Selliste päevade korral on minu jaoks peamiseks väljakutseks normaalne toitumine; et ei läheks kergema vastupanu teed ja ei sööks midagi kiiresti. Täna siis õnnestus.Päeva lõpetuseks sportliku poole pealt veel tund aega lumelükkamist. Oleks teinud veel ka kerge vastupidavustrenni, aga mõeldes selle peale, et 14 tundi on juba aktiivselt tegutsetud, jäi see mõte kiirelt tahaplaanile. Homme hommikul siis ...
Vinge päev, peaks varsti kordama !
No comments:
Post a Comment