Thursday, January 27, 2011

Maraton 2011/ 66. päev. Elu nagu spordikoolis

Täna kirjutan sellest, milline täpsemalt näeb välja minu päev kui teen trenni keskpäeval. Sel teemal olen saanud mitmeid küsimusi - et kuidas keset päeva saab trenni teha, kui ise tööl käid ?

Tänane töö- ja trennipäev nägi välja selline:

7.00 Äratus
7.20 Tööpäeva algus laua taga, hommikusöök ja kohtumiste ettevalmistamine üheskoos
8.30 Algas sõit esimese kliendi juurde
9.00-9.30 Esimene kliendikohtumine
9.30 Sõit järgmise kliendi juurde
10.15-10.45 Järgmine kliendikohtumine
11.15-11.30 Kerge lõuna; vajalikud telefonikõned
12.20 Trenn algab. Täna jooksin 60 minutit. Ei olnud kerge ega raske; pulss lõpus 135. Tavaline trenn.
14.30 Uuesti töölaua taga
14.30-18.30 Kergemad tööd; viimane tund ühe hea tööalase raamatu lugemine, mis on juba andnud palju häid ideid ja annab veel.

Seega - ka töö saab tehtud kui päeval trennis käia. Minu enda puhul on kõige olulisem see, et päevane liikumistrajektoor oleks võimalikult optimaalne ning pigem on see kõige olulisem määraja, mis kell trenn täpselt toimub. Täna näiteks sõitsin maha 106 km; kui oleks õhtul veel eraldi trenni läinud, oleks sellele lisandunud ca. 25 km (ja see tähendab linnas ca. 1 tundi).

Kui alguses hakkasin keskpäeval või hommikupoole trennis käima, oli pärast jube raske tööle keskenduda - väsinud olin. Aga tuleb välja, et see on ka natuke harjumuse asi - iga korraga läheb kergemaks.

Soovitan omalt poolt kõigile, kellel võimalust on - tehke trenn võimalusel siis, kui väljas on valge (ja päike paistab). Emotsioonid on palju võimsamad (:

No comments:

Post a Comment